Kommenteeri

Katriito pakub koostöös minudoc.ee keskkonnaga 100 tasuta virtuaal-konsultatsiooni!

Virtuaalkliinik minudoc.ee koos oma partneritega – Koos Paremaks OÜ, Katriito Nõustamis-ja Psühhoteraapiakeskus, Kalda & Kalda OÜ, Noviti Grupp OÜ, Nadelle OÜ - pakub Minudoc.ee platvormil vaimse tervise kuu raames ja vaimse tervise päeva tähistamiseks välja 100 tasuta psühholoogi konsultatsiooni oktoobri kuu jooksul. Arvesse lähevad ka oktoobris tehtud broneeringud. Psühholoogi videokonsultatsiooni broneerimiseks mine www.minudoc.ee ja vali erialade hulgast „psühholoogia“.

Lõik postimehe artiklist: “Katriito nõustamis- ja psühhoteraapiakeskuse kliiniline psühholoog Triinu Niiberg-Pikksööt julgustab inimesi seda võimalust kasutama. «Tihtipeale tuntakse piinlikkust ja ebamugavustunnet psühholoogi vastuvõtule minnes. Tänu Minudoc.ee loodud videokonsultatsiooni võimalusele saab inimene mugavalt ja turvaliselt talle sobival ajal ja sobivas kohas pidada nõu vastava ala spetsialistiga,» rääkis ta.” Täispikka uudist saad lugeda siit

Antud projekt raames pakub psühholoog Liis Nõupuu autismispektri häiretega laste vanematele tasuta video teel nõustamist minudoc.ee keskkonnas.

Nõustamine aitab lapsevanemal õppida oma last paremini mõistma ning kohanema tema diagnoosiga ning aitab ka konkreetsete probleemide lahendamisega – söömisprobleemid, uneprobleemid, afektihood ja agressiivne käitumine, motiveerimine, uute oskuste õpetamine jne. Tasuta vastuvõtud toimuvad oktoobri ja novembri jooksul! Nõustaja Liis Nõupuu on lõpetanud kognitiiv-käitumusliku psühhoteraapia jätkukoolituse ning psühholoogia õpingud autismi-alase magistritööga Tartu Ülikoolis. Liis on töötanud autistlike lastega nii Eestis, Ungaris kui Suurbritannias. Ta on saanud Londonis põhjaliku käitumisteraapia väljaõppe ning töötanud seal üle kahe aasta 2-12-aastaste autistlike lastega. 

Lisaks laste autismile on konsultatsiooni võimalik saada ka tööstressi, muretsemise, ärevuse, kroonilise valu jpt teemadel. Virtuaalkliinik on hea lahendus, kui viibite välismaal või teil esineb raskusi kodust väljumisel. 

Kõik täpsustavad küsimused on oodatud katriito@katriito.ee


Lisa kommentaar

Email again: