Kommenteeri

Eriolukorraga seoses

Hea Katriito klient

Meie ülesanne on praegusel keerulisel ajal jätkata igakülgselt meie kõigi tervise, vaimse heaolu ja elukvaliteedi väärtustamist ja hoidmist. Selleks saame täna pakkuda Teile sobivaid ja hoolivaid lahendusi.


Jätkame oma tavapäraste vastuvõttudega varasemalt kokkulepitud aegadel veebi vahendusel. Anname igaühele individuaalselt teada, kuidas täpselt meiega ühendust saab. Vastuvõttude eest tasumine toimub ettemaksuarve alusel. Arve saadetakse Teile e-kirja teel ja arve tuleb tasuda enne vastuvõttu.

Kellel puudub kodus võimalus arvuti, Skype’i või muude vahendite kasutuseks, puudub rahulik turvaline omaette olemise ruum või on raskusi tehnilise oskustega, loome Katriitos selleks kabinetid, kuhu saab kohale tulla ning osaleda veebiseansil. Meie kohapeal viibivad abilised aitavad Teil tehniliselt ning kliendisõbralikult end mugavalt tunda. Iga kliendi järel puhastame arvuti, ukselingid ning põrandapinnad desinfitseerivate vahenditega.

Sellegipoolest palume tungivalt, et külmetusnähtude korral, reisilt tulnuna (kui on möödas vähem kui kaks nädalat) või kokkupuutununa mõne viirushaigega kontorisse tulemise võimalust mitte kasutada. Sel juhul saate oma vastuvõtuaja paari nädala võrra edasi lükata. Hoiame ennast ja teisi.

Katriito Koolituskeskuse koolitused viime läbi veebipõhistena ning nende kohta tuleb täpsem info peagi.

Aja muutmiseks on kõige parem saata e-kiri: katriito@katriito.ee. Kuna küsimusi ja täpsustusi on palju, võib vastamine võtta tavapärasest rohkem aega, kuid ükski kiri vastamata ei jää. Hoidke kannatlikku meelt.

Väga kiirete ja pakiliste küsimuste/teadaannete korral võib helistada registratuuri telefonil: 56297411.

Püüame igas olukorras leida parima lahenduse!

Täname mõistva suhtumise eest!

Kliendisõbraliku ja hooliva kohtumiseni

Katriito kollektiivLisa kommentaar

Email again: