Head kliendid ja koostööpartnerid


Katriito Nõustamis- ja Psühhoteraapiakeskus annab endast kriisiolukorras parima, et jätkata psühholoogilise abi andmist parimal võimalikul moel. Sel keerulisel ajal on vaimse tervise hoidmine eriti tähtis ning psühholoogilise abi kättesaadavus väga oluline. Eriolukorras on vajalik vältida füüsilisi kontakte kodust väljaspool nii palju kui võimalik. Sellest lähtuvalt viime läbi vastuvõtte videosilla vahendusel. Videoseanssideks on mitmeid tehnilisi ja turvalisi võimalusi. Aitame leida sobivaima lahenduse ning abistame vajadusel tehniliste küsimustega. Lisaks meie olemasolevatele klientidele on oodatud ka esmakordsele vastuvõtule pöördujad. Videoseansid on võimalikud ka perearsti saatekirja alusel.


Loe edasi siit

Katriito Nõustamis- ja Psühhoteraapiakeskuse (Terviseameti tegevusluba L04723) eesmärgiks on pakkuda tõenduspõhiseid ravi- ja psühholoogilisi sekkumisviise tunnustatud väljaõppe läbinud spetsialistide poolt. Peame tähtsaks teadusuuringute läbiviimise kaudu kaasa aidata ravimeetodite tõhususe parandamisele.

Meie keskuses on võimalus pöörduda kliinilise psühholoogi vastuvõtule, samuti pakume kognitiiv-käitumisteraapiat, paari- ja pereteraapiat ning psühholoogilist nõustamist. Kui tunnete, et vajate psühholoogilist abi ja tuge, pöörduge meie poole – oleme toeks ja otsime koos parimad lahendused!

Katriito visiooniks on ühiskond, kus meie tervis ja elukvaliteet on väärtustatud ning kus enese ja teiste vaimse heaolu eest hoolitsemine on loomulik osa meie igapäevaelust.
Sellest lähtuvalt on Katriito missiooniks toetada inimeste 
vaimset heaolu ja paremat elukvaliteeti läbi hooliva, usaldusväärse, professionaalse ja kliendisõbraliku lähenemise.


Teenused

Pakume erinevaid teenuseid, mis on suunatud vaimse tervise parandamisele ja hoidmisele.

Saada meile teade:

Email again:

Kontakt

Asume: Mõisavahe 34c, 50708, Tartu (Tartu Tervisekeskus)  

Telefon: +372 562 974 11 
E-mail: katriito@katriito.ee


Minudoc.ee keskkonnas e-konsultatsioon broneerimiseks vajuta siia.


Aitame hoida Sinu kõige suuremat varandust - vaimset tervist!